Jak zapisać do plików ustawienia FX Harvest PRO?

Ustawienia FX Harvest PRO są przechowywane w 2 miejscach.

 1. Ustawienia startowe programu
  1. otwórz ustawienia – klawisz F7
  2. przejdź do zakładki “Wpisz parametry”
  3. wybierz “Zapisz” w prawym dolnym narożniku
  4. zostanie zapisany plik z rozszerzeniem .set – domyślnie w katalogu MQL4\Presets w Folderze Danych
 2. Ustawienia bieżące
  1. otwórz panel ustawień – zaznacz pole wyboru przy literze “S”
  2. wprowadź nazwę pliku ustawień
  3. kliknij “ZAPISZ”
  4. zostanie zapisany plik o podanej nazwie z rozszerzeniem .txt w katalogu MQL4\Files\FXH_Settings w Folderze Danych

Mam problem z Waszym programem. Jak i gdzie go zgłosić?

Do programów dołączamy szczegółowe instrukcje instalacji i obsługi. Zanim zgłosisz problem upewnij się, że zapoznałeś się z instrukcją i wykonałeś wszystkie kroki instalacji. Najczęściej pojawiające się pytania dotyczą:

Jeśli zapoznałeś się naszym FAQ i instrukcją do programu i nie jesteś w stanie samodzielnie znaleźć odpowiedzi / rozwiązać problemu to zgłoś go do nas. Opisz czego dotyczy problem – staraj się podać nam informacje, dzięki którym będziemy mogli szybko Ci pomóc. Nie zdziw się, jeśli na zdawkowe zgłoszenie typu “nie działa mi” odpowiemy równie zdawkowo “a u nas działa” 😉 Do zgłoszenia załącz:

 1. zrzut ekranu z opisywaną sytuacją (możesz użyć dostarczonego z Windows narzędzia Wycinek i Szkic – uruchamia je równoczesne naciśnięcie 3 klawiszy – “Windows Logo” + Shift + S)
 2. pliki log
 3. pliki używanych przez Ciebie ustawień programu
 4. wyciąg z historii rachunku z okresu, w którym wystąpił problem (po kliknięciu prawym klawiszem myszy w zakładce Historia należy wybrać zakres dat i a następnie ponownie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać opcję “Zapisz szczegółowy raport” (MT4) lub “Raport -> HTML” (MT5)
 5. wszelkie inne przydatne informacje

Całość wyślij mailem na adres: pomoc@fxware.pl

Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 2 dni roboczych.

Mam problem z kluczem licencyjnym. Co zrobić?

Jeżeli zakupiłeś licencję a program zgłasza problem z kluczem licencyjnym to wykonaj następujące kroki:

 1. sprawdź, czy klucz załączony w paczce z oprogramowaniem jest umieszczony w Folderze Danych w podanym podkatalogu a jeśli nie to wgraj go i spróbuj ponownie uruchomić program:
  1. dla MT4 – MQL4\Files
  2. dla MT5 – MQL5\Files
  3. dla programu Forex Strategy Tester – Tester\Files
 2. jeśli po wykonaniu czynności z pkt. 1 nadal program zgłasza problem z kluczem sprawdź czy:
  1. w przypadku licencji na numer rachunku sprawdź, czy uruchamiasz program będąc zalogowanym do brokera na numerze rachunku, który podałeś do licencji
  2. w przypadku licencji na nazwisko sprawdź, czy uruchamiasz program będąc zalogowanym do brokera na rachunku, przy którym podane jest imię i nazwisko, które podałeś do licencji (dotyczy zarówno kont real jak i demo)
 3. jeśli po wykonaniu czynności z pkt. 2 nadal program zgłasza problem z kluczem sprawdź wpisy o licencji w logu i upewnij się, że posiadasz prawidłowy klucz i jest zgodność z danymi rachunku
 4. jeśli wykonałeś wszystkie powyższe czynności i nadal masz kłopot z  kluczem napisz do nas e-mail lub przez messenger załączając plik log