Wolumen skumulowany

Jeśli interesuje Cię wolumen skumulowany bazujący na tzw. wolumenie rzeczywistym to mamy dla Ciebie rozwiązanie rząd wielkości tańsze od innych konkurencyjnych produktów. Sposoby użycia wskaźnika są opisane w materiałach, które można bez problemu znaleźć w sieci wyszukując w google hasło “wolumen skumulowany“.

Wskaźnik FXWare Wolumen Zbiorczy oparty na koncepcji wskaźnika Weiss Wave pracuje ze źródłem wolumenu rzeczywistego z ClusterDelta. Do jego prawidłowego funkcjonowania należy mieć wykupiony abonament ClusterDelta Premium w wersji 4.1 (dostępny na stronie http://my.clusterdelta.com/register), dostarczane do niego biblioteki dll oraz zezwolenie w MT4 na import bibliotek dll. Aktualny koszt abonamentu ClusterDelta Premium to 25 USD / 4 miesiące czyli 7.5 USD miesięcznie. Wskaźnik może również pracować z wolumenem tickowym.

Wskaźnik pokazuje w postaci fal skumulowany wolumen w swingach dodatkowo długość swinga w pips, wielkość wolumenu na danym swingu oraz współczynnik wolumen / długość swinga. Wielkość w punktach wg której rysowane są swingi można w łatwy sposób dobierać edytując wartość bezpośrednio w okienku na wykresie – efekty są widoczne od razu po zmianie wartości.